Ansatte

Mira Zuckermann

Teatersjef

414 70 192

mira@teatermanu.no

Mari Hjelmtveit

Administrativ leder

90261823

mari@teatermanu.no

Rebekka Z. Kristiansen

Markeds- og Kommunikasjonsansvarlig

48093086

rebekka@teatermanu.no

Olgeir J. Hartvedt

Scenetekniker og Husansvarlig

95331335

olgeir@teatermanu.no

Anne Stordal

Tolk, tolkekoordinator og turneleder

93455084

anne@teatermanu.no

Jeanett R. Hagen

Administrasjonsansvarlig (Fødselspermisjon)

23407400

jeanett@teatermanu.no

Ipek D. Mehlum

Skuespiller

40240829 (kun SMS)

ipek@teatermanu.no

Ronny Patrick Jacobsen

Skuespiller

ronny@teatermanu.no

Sølvi R. Zuckermann

Tegnspråktolk og manus & språkkonsulent

23407400

Solvi@teatermanu.no

Marianne Larosi

Tegnspråktolk

tolk@teatermanu.no

Guri Holtungen

Tegnspråktolk

tolk@teatermanu.no

Hakim Aggoun

Scenetekniker

23407400

info@teatermanu.no

Christina Bruland

Tegnspråktolk

Liv Hilda Sunde

Tegnspråktolk

Eirik Revfe Stangeland

IT Konsulent